לימודי כתיבה יוצרת: בית ספר לכתיבה של נבו רוזי

מתחילים לכתוב. היום.

שמי נבו ואני מזמין אותך לסדנת כתיבה ללא עלות.

הסדנה הקרובה תתקיים
ביום שני הקרוב, ה-24 ליוני
בשעה 19:00 בערב.
להרשמה מהירה לוחצים כאן ✍️

תוכן עניינים

לימודי כתיבה יוצרת: בית ספר לכתיבה של נבו רוזי

היכן ניתן למצוא לימודי כתיבה יוצרת ובית ספר לכתיבה ברמה גבוהה?
כתיבה יוצרת היא סוג של ביטוי אמנותי, המאפשר לאנשים להשתמש בדמיון וליצור סיפורים מקוריים, במגוון רחב של סגונונות כתיבה: לרבות פרוזה, שירה, סיפורים קצרים ועוד. לימוד כתיבה יצירתית יכול לקדם את כושר כתיבת הסיפורים שלנו, בין אם אנחנו סופרים ותיקים ובין אם אנחנו רק מתחילים, בכך שיעזרו לנו לחדד את כישורי הכתיבה.

מהי בעצם כתיבה יוצרת?

כתיבה יוצרת מוגדרת כסיפורת מקורית או ספרות עיון, שנכתבה במטרה למשוך ולשעשע את הקורא. זוהי צורה של ביטוי עצמי, המאפשרת לנו ככותבים להוסיף קול ופרספקטיבה משלנו לכתיבתה. סיפורים קצרים, שירים, רומנים גדולים ואפילו סרטים שלמים, יכולים להיכלל בקטגוריה הרחבה של לימודי כתיבה יוצרת, ואין הדבר מוגבל לז'אנר או סגנון כתיבה ספציפי.

למה לבחור בלימודי כתיבה יוצרת?

כותבים רבים בוחרים לפנות ללימודי כתיבה יוצרת ממגוון סיבות. עבור חלק, זוהי דרך נפלאה לחדד את כישורי הכתיבה ולפתח את יכולות הסיפור שלהם. אחרים, משתמשים בו כדי לבטא את היצירתיות והדמיון שלהם. לא משנה מהי הסיבה שלך ללמוד כתיבה יצירתית, יש לכך יתרונות רבים.

ללמוד כיצד לכתוב טוב יותר הוא אחת המטרות העיקריות של בית הספר לכתיבה. בנוסף לחיזוק כישורי הסיפור שלך, הדבר עשוי לכלול גם את שיפור השפה, העשרת אוצר המילים והתחביר שלך. אתה יכול לפתח דמויות מרתקות, עלילה סוחפת, טכניקות נפלאות (כמו כתיבת דיאלוג או כתיבה מתארת) וסגנון כתיבה ייחודי שיגרום לספרך לבלוט מעל כולם.

מה לומדים בלימודי כתיבה יוצרת?

  • טכניקות כתיבה: כתיבה מתארת, דיאלוגים מרתקים, תוכן עניינים, אפיון דמות, מה המסר שלי ולמי אני פונה.
  • היכרות עם הז'אנרים השונים: כחלק מתהליכי הלמידה, תצללו לז'אנרים השונים שבעולמות הכתיבה: פרוזה, סיפורים קצרים, לכתוב ספר ילדים, שירה, רומן רומנטי, כתיבה ארוטית ועוד.
  • נטוורקינג בסדנאות לכתיבה יוצרת: הרבה סדנאות כתיבה יוצרת מציעות סדנאות תהליכיות, שבהן תוכלו לתרגל את מלאכת הכתיבה, לצד כותבים ויוצרים אחרים. זו הזדמנות נפלאה לקבל רעיונות לכתיבה וגם ביקורת ופידבק מועיל על הכתיבה שלך, ולקבל ידע מהמומחיות של כותבים ויוצרים אחרים.

בית ספר לכתיבה של נבו רוזי

שמי נבו רוזי ואני סופר ומנחה סדנאות כתיבה. מחבר שני רבי מכר (”100 דרכים לאבד את עצמך בהודו”, ”100 דרכים לחזור”). בשבע השנים האחרונות ליוויתי מאות כותבים ויוצרים בתהליך ההגשמה שלהם. ספריי נמכרו עד היום ביותר מ-30,000 עותקים וזכו לחשיפה רחבה עם המלצות בגופי התקשורת המובילים בישראל (ידיעות אחרונות ומעריב).
לפני הכל, אזמין אותך להצטרף לסדנת הכתיבה שלי שתתקיים ללא עלות.
בנוסף, אני גם מעביר תהליכי ליווי עמוקים ונפלאים עבור כותבים אמיצים שחולמים להגשים באמצעות הכתיבה.

לסיכום, לימודי כתיבה יוצרת באמצעות ליווי כתיבה, סדנת כתיבה או בית ספר לכתיבה, תהיה דרך מצוינת לחדד את כישורי הכתיבה שלנו ולפתח את יכולות הסיפור. באמצעות בחירת תכנית הכתיבה היצירתית הנכונה עבורנו, הצבת יעדים (דד ליינים) והתחייבות לכתיבה שלנו, אנחנו נהיה בדרך הנכונה לשלוט באמנות הסיפור ולכתוב את ספר חלומותינו.

אם ברצונך להתייעץ איתי, לשאול שאלות, או לשתף במסע הכתיבה שלך…
לפניך שלוש דרכים נפלאות:
1. אני מקיים סדנאות כתיבה ללא עלות, ובסוף כל סדנה מתקיים סשן שאלות ותשובות.
נרשמים ומצטרפים אליי חינם בלחיצה כאן.

2. מזמין אותך להירשם לאתגר חמישה ימי הכתיבה (100% מתנה כמובן) – בכל יום אתגר כתיבה חדש אצלך במייל.
3. אני גם מעביר תהליכי ליווי נפלאים עבור כותבים אמיצים. מדי חודש אני בוחר כותב/ת אחד, שיעברו תהליך ליווי אישי בן שלושה חודשים. לבדיקת התאמתך לתהליך הליווי לוחצים כאן.

נ.ב.
בונוס קטן: ניתן להירשם כאן לניוזלטר ולקבל תרגילי כתיבה וטיפים מדי שבוע.

בינתיים, מזמין אותך לצפות בפרק הפודקאסט המצולם: כמה זמן להקדיש לכתיבה בחיי?

תיבת ההפתעות לכותבים אמיצים:
ימים
שעות
דקות
שניות

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך חינם לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי...

סדנה ללא עלות!
יום שני הקרוב, ה-24 ליוני
בשעה 19:00:

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי לשידור יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.