לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

ליווי כתיבה – יתרונות בתהליך כתיבה אישי

רגע לפני שנתחיל במסע המשותף שלנו, אני רוצה שתעצמו עיניים ותדמיינו לרגע את עצמכם מחזיקים בספר שכתבתם. איך הכריכה נראית. מהו הצבע, גודל הכותרת, השפה העיצובית. איך אתם מרגישים כששמכם מתנוסס עליה.
אז אם אתם מרגישים שהכתיבה בוערת בכם, ומאמינים שזה הייעוד שלכם, אך עדיין לא ממש משוכנעים האם תהליך ליווי כתיבה אישי יהיה נכון עבורכם, הכנתי שלושה יתרונות נפלאים שטמונים בתהליך האישי:

אדם להישען עליו:

בתור כותבים, לפעמים אנחנו חווים חוסר ביטחון לגבי הכתיבה שלנו. האם אנחנו טובים מספיק, מה איכות הכתיבה שלנו, מה מושך אותנו בכתיבה ומה אנחנו שואפים להוציא מעצמנו בעת הכתיבה.
מדובר בתחושות טבעיות לחלוטין, אותן אנחנו חווים בתור בני אדם ובעיקר בתור כותבים בתחילת המסע, כאשר הרגש שלנו חשוף והכתיבה משקפת את עולמנו הפנימי.
בתהליך ליווי הכתיבה, לא תהיו לבד בשום שלב בתהליך. איש המקצוע (המלווה הספרותי) ייקח אתכם יד ביד אל עבר היעד הסופי – הטיוטה הראשונה של הספר שלך.
ביחד, אתם תגלו מהי הכתיבה עבורכם, מהן החוזקות והחולשות שלכם, מהו אופי הכתיבה שאתם מתחברים אליו, ועוד.
בתהליך שכזה, אנחנו נכיר בעצמנו ובכתיבה צדדים חדשים. נתרגל פרקטיקה ונמתח את הגבולות שלנו. נצא למסע משותף ומרתק אל עבר החלום.

משמעת עצמית היא מפתח להצלחה:

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתחילים לכתוב ולאחר זמן מה, זונחים את הכתיבה? לעתים כי החשק ירד, או שהשגרה עמוסה ואתם לא מצליחים למצוא זמן לשבת ולכתוב. מוותרים מהר ודוחים את משימת הכתיבה לזמן אחר, מאוחר יותר, מתאים יותר.
בתהליך ליווי כתיבה נבנה יחדיו את שריר ההתמדה, נבין לעומק מהי משמעת עצמית ממקום של תשוקה לכתיבה, ואיך מציבים דד ליין ועומדים בו בגבורה.
ניכנס אל שגרה מרתקת של עשייה, הצבת יעדים וכמובן, תקופת יצירה משמעותית ומלמדת.

ביקורת היא לא דבר שלילי:

בתור כותבים, אנו נאלצים להתמודד לא מעט עם ביקורת, גם מהסביבה שלנו וגם בינינו לבין עצמנו. וכן, הביקורת היא לא דבר פשוט לרבים מאתנו. בתהליך הליווי נלמד מהי ביקורת המגיעה ממקום של למידה, התפתחות ופרקטיות. נלמד מהם החוזקות והחולשות שלנו ככותבים, בהקשבה מלאה ללב, לתשוקה ובמיוחד למה שמניע אותנו ואת היצירה שלנו.

ליווי כתיבה – חוויה משמעותית:

כתיבה היא דבר ייחודי, תהליך שנותן לקול הפנימי בנו להישמע, לצאת החוצה ולפרוץ את הגבולות שלנו.
ובכל זאת, לפעמים אנו לא בטוחים מה בתוכנו רוצה לצאת החוצה. אנו לא יודעים איך לגשת לכתיבה ולשלב אותה בשגרה היום-יומית.
ליווי כתיבה זו דרך נפלאה לשלב את היצירה שלנו ביום-יום, להקדיש זמן מיוחד שהוא רק בשבילינו ועבור עצמנו. חוויה מעצימה, המחברת בין התשוקה שבתוכנו, לעולם החיצון. כך, לאורך התהליך נוצר שיתוף פעולה מלא, מלמד ומעצים בין אינדיבידואלים, שהכתיבה היא חלק משמעותי בחייהם.

לסיכום, בתור כותבים אשר היצירה היא חלק משמעותי בחיינו, חלק ממה שמניע אותנו ואף חלק מהזהות הפנימית שלנו, ליווי כתיבה זו דרך נפלאה לצלול אל הנפש ולעסוק במה שמייחד את עולמנו הפנימי, ולהביא לידי ביטוי את מה שמניע אותנו.
עולם שלם עומד להיפתח בפנינו, וזו רק ההתחלה.

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-04/07/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.

ליווי כתיבה אישי לספרך!

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך להגשים את חלום הכתיבה שלך יחד איתי.

מטרת תהליך הליווי האישי היא להתניע את חלום הכתיבה והיצירה שבך.
לפרטים נוספים: