לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

הסופרים האהובים עליי בישראל

מי הם הכותבים והסופרים האהוב עליכם בישראל?
מדינתנו הקטנה בורכה בעשרות אם לא במאות סופרים מוכשרים אשר הצליחו לכתוב ולמכור עשרות אלפי עותקים, דבר אשר הפך אותם לרבי מכר, וזכו בפרסים רבים ואף תורגמו לשלל שפות.

  • מהו הדבר אשר גורם לכם להתאהב בסופר מסויים?
  • האם זוהי הדרך בה הוא מתנסח, או בוחר את מילותיו?
  • האם אתם מחובבי ההומור העצמי?
  • האם אתם מעדיפים הומור שחור?

לכל אחד מאתנו יש בוודאי כמה סופרים שלהם הוא רוחש חיבה וחסד נעורים, ובהכנסו לחנות הספרים ייגש לבדוק האם ייצא ספר חדש מפרי עטם, שלושת הסופרים האהובים עליי בישראל הם:
מאיר שלו, אתגר קרת ואורלי קסטל-בלום.

לפני שאבחן כל אחד בנפרד, אוסיף שהשלושה ניחנו בחוש הומור ובהומור עצמי יוצא דופן, הגובל פעמים רבות במקבריות. אני מאמין שזהו הדבר שגרם לי להתחבר אליהם בראשונה.

מאיר שלו

המפגש הראשון שלי עם ספרו רומן רוסי הותיר אותי נפעם, השילוב בין השפה הגבוהה בה פחות אני משתמש לבין ההומור הרב והתיאורים המרגשים של ארץ ישראל, מאוחר יותר, נחשפתי לשאר ספריו שאף אותם אהבתי מאוד – עשו, יונה ונער, כימים אחדים ופונטנלה…בכולם ניתן לזהות את ההומור ה"שלוי" המיוחד.
ולכן, כשיוצא ספר חדש של מאיר שלו, אני מגיע מיד לביקור בחנות הספרים הקרובה לביתי.

אתגר קרת

המפגש הראשון שלי עם הסופר אתגר קרת היה בספרו "געגועיי לקיסינג'ר", קראתי את הספר בנשימה אחת, הייתי נסער. מה זה היה? אמת? בדיה? טרוף? בינינו היה שם הכל. זה מה שיפה אצל אתגר קרת. הכל מתקיים אצלו
במהלך השנים התוועדתי לספריו הנוספים: אניהו, צינורות, פתאום דפיקה בדלת. קרת נוהג לטייל בעולם ולהרצות בפניי קהל קוראיו ומאזיניו, על ספריו, ומתמחה בכתיבת סיפורים קצרים.

אורלי קסטל בלום

את הסופרת קסטל-בלום הכרתי בהמלצת אמי. הספר הראשון שלה שקראתי היה "המינה ליזה", ומיד אחריו קראתי את "דולי סיטי". אורלי כותבת בשפה קולחת, שופעת וקומית ומלאת הומור עצמי. היא מתארת מצבים קומיים ואבסורדיים עד כדי בלתי אפשריים בתוך המשפחה.

לסיכום, לכל אחד מאיתנו יש את הסופר האהוב עליו. כל סופר, פותח בפנינו צוהר לעולם חדש, מלהיב, מצחיק, מפחיד ומעניין צריך רק להושיט יד ולבחור את הספר הנכון.

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-30/05/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.