לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

סדנת שירה – למה ומדוע?
דמיינו לרגע את שיגרת יומכם, מהרגע שבו אתם מתעוררים בבוקר, ועד שאתם עוצמים את העיניים ושוקעים לשינה עמוקה. שגרת יום מלאה בהשראה, רגשות שהופכים למילים. כתיבה משמעותית ויצירה בלתי פוסקת. אתם מסוגלים לדמיין שגרה כזו עבור עצמכם?
בדיוק עבור רגעים נפלאים אלה, סדנת שירה עשויה להתאים לכם בנקודת הזמן הזו. להשתתף בחלל יצירה שבו כל כותב וכותבת יוכלו ליהנות משגרת יום מלאה ביצירה משמעותית, המגיעה הישר מהתשוקה הבוערת בכם. 

סדנת שירה – למי היא מתאימה?

שאלה מצוינת.
אשתף אתכם מהמקום הקרוב ביותר לליבי, מסע הכתיבה הוא תהליך מדהים לחיבור לרגש וליצירה הנובעת מעמקי הנפש. כתיבה היא דרך נפלאה לתרגם את העולם הפנימי בכם כלפי חוץ.
לכן, סדנת שירה עשויה להתאים לכם בכל שלבי היצירה. בין אם אתם כותבים מתחילים, כותבים שנים רבות, או כותבים למגירה החולמים להיות סופרים מצליחים.

מה לומדים בסדנת שירה

רגע לפני שתבינו מה לומדים בסדנת שירה, חשוב לי לברך אתכם על הבחירה לצלול פנימה ולהגשים את עצמכם. אתם בדרך הנכונה. בסדנה איכותית ומדויקת, נושאי הלימוד יהיו: ההבנה מה הם השלבים הנכונים בתהליך כתיבה, היכן נמצאים הרעיונות הטובים ביותר, כיצד ליצור דד-ליין ולעמוד בו, וכמובן, איך לגעת באנשים דרך המילים.

כתיבה וחיבור לרגש

בעולם בו רגש הוא דבר כה עוצמתי, הקיים בכל אחד ואחת מכם, כתיבה היא שפה שבאמצעותה אנחנו בוחרים לאהוב ולהראות אהבה. כפי שציינתי קודם לכן, כתיבה היא תהליך מדהים לחיבור לרגש. עולם שלם המתורגם למילים. כתוצאה מכך, בסדנת שירה איכותית, תלמדו לשים דגש על הרגש הבוער בכם. תלמדו לתרגם אותו למילים הנכונות עבורכם. וכמובן, בעזרת התמדה ונכונות לכתיבה, תלמדו גם לשים דגש על הרגש ולזהות אותו בכם. 

מחויבות לכתיבה

יש בכם את כל ההשראה לכתוב וליצור, אתם להוטים ומוכנים לצלול פנימה ולהביע את עצמכם בדרך הטובה ביותר. ועדיין, הכתיבה לא תמיד מגיעה בקלות. אל חשש, זה רק טבעי. מדובר בתהליך רגיל והגיוני לחלוטין, שקורה לכל כותב וכותבת. סדנת שירה היא דרך נפלאה ליצור שגרת כתיבה, אשר תיתן לכם כלים להתמודד עם הקשיים המלווים במסע היצירה, תיצור עבורכם מחויבות לכתיבה בדרך מעניינת ויוצאת דופן. תלמדו לעמוד במשימות כתיבה ולהצליח בהן בגבורה, עמידה בדד ליין, משימות ויעדים מאתגרים, וגם תשכילו לדעת לקבל ביקורת בדרך המלמדת והבונה ביותר.

כתיבה יוצרת מציאות

ספר איכותי הוא דרך נפלאה להיכנס לעולם מרגש ועשיר בדמיון, מילים המתחברות אל יצירה פנומנלית. ובדיוק כמו ספר איכותי, כתיבה היא המציאות אותה אתם בוחרים. סדנת שירה היא אפשרות נפלאה לגעת בכמה שיותר נושאי כתיבה, ללמוד מהו סגנון הכתיבה המתאים לכם ביותר. ליצור מציאות חדשה דרך הרגש, באמצעות עולמכם הפנימי והסובב אתכם.

לסיכום, סדנת שירה היא דרך מעולה לצלול פנימה לשגרת כתיבה מלמדת, המלווה בעשיה ונכונות לכתיבה. אני מזמין אתכם למסע יוצא דופן של הגשמה עצמית, למידה וטיפים משמעותיים ויצירה בלתי פוסקת לנפש.

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-29/08/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.

ליווי כתיבה אישי לספרך!

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך להגשים את חלום הכתיבה שלך יחד איתי.

מטרת תהליך הליווי האישי היא להתניע את חלום הכתיבה והיצירה שבך.
לפרטים נוספים: