מתחילים לכתוב. היום.

שמי נבו ואני מזמין אותך לסדנת כתיבה ללא עלות.

הסדנה הקרובה תתקיים
ביום שני הקרוב, ה-27 למאי
בשעה 19:00 בערב.
להרשמה מהירה לוחצים כאן ✍️

תוכן עניינים

סדנת שירה – למה ומדוע?
דמיינו לרגע את שיגרת יומכם, מהרגע שבו אתם מתעוררים בבוקר, ועד שאתם עוצמים את העיניים ושוקעים לשינה עמוקה. שגרת יום מלאה בהשראה, רגשות שהופכים למילים. כתיבה משמעותית ויצירה בלתי פוסקת. אתם מסוגלים לדמיין שגרה כזו עבור עצמכם?
בדיוק עבור רגעים נפלאים אלה, סדנת שירה עשויה להתאים לכם בנקודת הזמן הזו. להשתתף בחלל יצירה שבו כל כותב וכותבת יוכלו ליהנות משגרת יום מלאה ביצירה משמעותית, המגיעה הישר מהתשוקה הבוערת בכם. 

סדנת שירה – למי היא מתאימה?

שאלה מצוינת.
אשתף אתכם מהמקום הקרוב ביותר לליבי, מסע הכתיבה הוא תהליך מדהים לחיבור לרגש וליצירה הנובעת מעמקי הנפש. כתיבה היא דרך נפלאה לתרגם את העולם הפנימי בכם כלפי חוץ.
לכן, סדנת שירה עשויה להתאים לכם בכל שלבי היצירה. בין אם אתם כותבים מתחילים, כותבים שנים רבות, או כותבים למגירה החולמים להיות סופרים מצליחים.
דרך אגב, מלבד סדנאות כתיבה, אני מעביר תהליכי ליווי כתיבה מיוחדים לספרי שירה.

מה לומדים בסדנת שירה

רגע לפני שתבינו מה לומדים בסדנת שירה, חשוב לי לברך אתכם על הבחירה לצלול פנימה ולהגשים את עצמכם. אתם בדרך הנכונה. בסדנה איכותית ומדויקת, נושאי הלימוד יהיו: ההבנה מה הם השלבים הנכונים בתהליך כתיבה, היכן נמצאים הרעיונות הטובים ביותר, כיצד ליצור דד-ליין ולעמוד בו, וכמובן, איך לגעת באנשים דרך המילים.

מגזין הכתיבה של נבו רוזי

כתיבה וחיבור לרגש

בעולם בו רגש הוא דבר כה עוצמתי, הקיים בכל אחד ואחת מכם, כתיבה היא שפה שבאמצעותה אנחנו בוחרים לאהוב ולהראות אהבה. כפי שציינתי קודם לכן, כתיבה היא תהליך מדהים לחיבור לרגש. עולם שלם המתורגם למילים. כתוצאה מכך, בסדנת שירה איכותית, תלמדו לשים דגש על הרגש הבוער בכם. תלמדו לתרגם אותו למילים הנכונות עבורכם. וכמובן, בעזרת התמדה ונכונות לכתיבה, תלמדו גם לשים דגש על הרגש ולזהות אותו בכם. 

מחויבות לכתיבה

יש בכם את כל ההשראה לכתוב וליצור, אתם להוטים ומוכנים לצלול פנימה ולהביע את עצמכם בדרך הטובה ביותר. ועדיין, הכתיבה לא תמיד מגיעה בקלות. אל חשש, זה רק טבעי. מדובר בתהליך רגיל והגיוני לחלוטין, שקורה לכל כותב וכותבת. סדנת שירה היא דרך נפלאה ליצור שגרת כתיבה, אשר תיתן לכם כלים להתמודד עם הקשיים המלווים במסע היצירה, תיצור עבורכם מחויבות לכתיבה בדרך מעניינת ויוצאת דופן. תלמדו לעמוד במשימות כתיבה ולהצליח בהן בגבורה, עמידה בדד ליין, משימות ויעדים מאתגרים, וגם תשכילו לדעת לקבל ביקורת בדרך המלמדת והבונה ביותר.

כתיבה יוצרת מציאות

ספר איכותי הוא דרך נפלאה להיכנס לעולם מרגש ועשיר בדמיון, מילים המתחברות אל יצירה פנומנלית. ובדיוק כמו ספר איכותי, כתיבה היא המציאות אותה אתם בוחרים. סדנת שירה היא אפשרות נפלאה לגעת בכמה שיותר נושאי כתיבה, ללמוד מהו סגנון הכתיבה המתאים לכם ביותר. ליצור מציאות חדשה דרך הרגש, באמצעות עולמכם הפנימי והסובב אתכם.

לסיכום, סדנת שירה היא דרך מעולה לצלול פנימה לשגרת כתיבה מלמדת, המלווה בעשיה ונכונות לכתיבה. אני מזמין אתכם למסע יוצא דופן של הגשמה עצמית, למידה וטיפים משמעותיים ויצירה בלתי פוסקת לנפש.

אם ברצונך להתייעץ איתי, לשאול שאלות, או לשתף במסע הכתיבה שלך…
לפניך שלוש דרכים נפלאות:
1. אני מקיים סדנאות כתיבה ללא עלות, ובסוף כל סדנה מתקיים סשן שאלות ותשובות.
נרשמים ומצטרפים אליי חינם בלחיצה כאן.

2. מזמין אותך להירשם לאתגר חמישה ימי הכתיבה (100% מתנה כמובן) – בכל יום אתגר כתיבה חדש אצלך במייל.
3. אני גם מעביר תהליכי ליווי נפלאים עבור כותבים אמיצים. מדי חודש אני בוחר כותב/ת אחד, שיעברו תהליך ליווי אישי בן שלושה חודשים. לבדיקת התאמתך לתהליך הליווי לוחצים כאן.

נ.ב.
בונוס קטן: ניתן להירשם כאן לניוזלטר ולקבל תרגילי כתיבה וטיפים מדי שבוע.

בינתיים, מזמין אותך לצפות בהדרכת הכתיבה המצולמת: מהו חוק ה-70/30 בכתיבה יוצרת?

תיבת ההפתעות לכותבים אמיצים:
ימים
שעות
דקות
שניות

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך חינם לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי...

סדנה ללא עלות!
יום שני הקרוב, ה-27 למאי
בשעה 19:00:

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי לשידור יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.