לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

סדנת כתיבה אונליין

יש לנו כל כך הרבה סיבות לעשות צעד נוסף בדרך להגשמת החלום, ללמוד ולהתחייב לכתיבה שלנו. בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה ומגפת הקורונה, נפתחנו יותר ויותר לאפשרות חדשה, מעניינת ומרתקת.
לשם כך, כתבתי עבורך את כל היתרונות והחסרונות בסדנת כתיבה אונליין:

 

המיקום – הסלון שלך:

לעתים, אחד האתגרים הגדולים ביותר בהרשמה לסדנה או קורס כלשהו, הוא מיקום הסדנה הפיזי. על מנת להגיע בזמן, אנחנו נצטרך לצאת מהעבודה מוקדם, להשתרך בפקקים, למצוא חנייה, ועוד. ועוד. ועוד.
לכן, היתרון המשמעותי ביותר כשמדובר בסדנת כתיבה אונליין, הוא המיקום. בסלון שלך, או במיטה, או על הספה. היכן שנוח לנו. היכן שנבחר.

 

סדנת כתיבה אונליין בקצב שלך:

יתרון נוסף בסדנת כתיבה מקוונת הוא הקצב. לעומת סדנאות כתיבה סטנדרטיות, שבהן המנחה מכתיב את הקצב באופן מוחלט, כאן התסריט קצת אחר. במידה שנרגיש את הצורך במעט מרחב, או אילו ברצוננו לצלול לעומק אחד התרגילים ללא הפרעות, ביכולתנו לעשות זאת בלי בעיות. נוכל להתנתק מהשידור לכמה דקות, להתמסר לאותו תרגיל או לאותה משימה, ולאחר שסיימנו, נרגיש בנוח לצלול חזרה לשיעור מבלי שאיש ירגיש בחסרוננו.

 

השראה בלחיצת כפתור:

פספסנו את השיעור? אולי נבחר לראות אותו שוב כדי לרענן את הזיכרון? הדבר אפשרי במרחב הדיגיטלי.
היום, רוב סדנאות הכתיבה המקוונות יוקלטו ויהיו זמינות עבורך גם אחרי "השידור החי". כל שעלינו לעשות הוא לבקש ממנחה הסדנה את הקלטת הסדנה לאחר סיומה, וסביר להניח שבקשתנו תיענה בחיוב.
כך, נוכל לצפות שוב ושוב בסדנה בלחיצת כפתור, בכל עת שנבחר, ובכל פעם שנרגיש צורך בזריקת אנרגיה או השראה עבור הכתיבה שלנו.

 

מבחר סדנאות רחב:

לפני שמגפת הקורונה הגיעה לחיינו, לא היו המון אפשרויות לסדנת כתיבה אונליין. לא היו הרבה מנחי סדנאות שהרגישו בנוח להעביר את התורה שלהם למרחב הדיגיטלי. ואילו היום, העולם השתנה. חיפוש קצר בגוגל או בפייסבוק יוביל אתכם לאפשרויות רבות כל כך. סדנאות כתיבה למתחילים, סדנת כתיבה למתקדמים, סדנאות לכתיבת שירה, ספרי ילדים, כתיבת סיפור חיים. עולם שלם מחכה לך.

 

חיסרון בולט ומשמעותי:

על אף כל האמור לעיל, החיסרון הבולט ביותר בעיניי, כשמדובר בסדנת כתיבה אונליין הוא… העובדה שהסדנה מתקיימת מרחוק.
בלי שום ספק, הנושא האהוב עליי בסדנאות כתיבה פרונטליות אשר מתקיימות בעולם האמיתי, הוא הנטוורקינג הספרותי. להכיר ולפגוש פנים אל פנים כותבים וכותבות, סופרים וסופרות, בדיוק כמוך. לשאוב מהם השראה, לספוג את המילים והטקסטים שלהם ולהבין שאנחנו לא לבד. בדיוק כמונו, יש עוד כל כך הרבה יוצרים שנלחמים במחסומי הכתיבה, מחפשים את הרעיון הגדול לסיפור הבא שלהם, ושואפים ללמוד טכניקות כתיבה חדשות שיעזרו להם לצמוח ולגדול בדרך להגשמת חלום הכתיבה.

 

לסיכום, יש יתרונות רבים לסדנת כתיבה אונליין. המיקום, המבחר, הקצב, ויותר מכל – הנגישות. לכן, אם תמיד סיפרנו לעצמנו שזה עדיין לא הזמן הנכון, הגיעה העת להחליף תקליט. הזמן מעולם לא היה נכון יותר להגשים את חלום הכתיבה שלנו.

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-29/08/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.

ליווי כתיבה אישי לספרך!

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך להגשים את חלום הכתיבה שלך יחד איתי.

מטרת תהליך הליווי האישי היא להתניע את חלום הכתיבה והיצירה שבך.
לפרטים נוספים: