לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

סדנאות כתיבה מומלצות ברחבי הרשת

בין אם אתם כותבים בתחילת הדרך או עוסקים בכתיבה שנים רבות, כשתצאו לשיטוט מהיר ברחבי הרשת, סביר להניח שתזכו להיתקל בכמות סדנאות כתיבה אדירה שיש לעולם להציע לכם, עד כדי כך שלעתים כמות הקורסים הרחבה עשויה לבלבל אותנו. האם יצא לכם לשמוע על מערכת הקורסים המיוחדת של מאסטר קלאס?

מאסטר קלאס היא מערכת קורסים אונליין, אשר הוקמה בשנת 2014 בסן פרנסיסקו, ארצות הברית.
האתר מציע מגוון רחב ביותר של קורסים מקצועיים בתחומי: מדע וטכנולוגיה, עסקים, תרבות, מוזיקה, ואפילו בישול. בין הקורסים הרבים באתר, תוכלו למצוא גם קורסים רבים בכתיבה.
יצרתי עבורכם רשימת סדנאות כתיבה מומלצות שלקחתי בעצמי באתר מאסטר קלאס:

1. מרגרט אטווד:
קורס הכתיבה הטוב ביותר שבו השתתפתי באתר מאסטר קלאס הוא הקורס המיוחד של מרגרט אטווד, מחברת יותר מ-15 רבי מכר, והידוע ביותר ביניהם הוא "סיפורה של שפחה", שהפך לימים לסדרת טלוויזיה מצליחה. לאורך הקורס, מרגרט אטווד מתמקדת בכתיבה יוצרת ועוסקת בנושאים חשובים כמו: איך לבנות סיפור בדיוני שינצח את מבחן הזמן ויהיה רלוונטי לנצח, איך יוצרים מבנה ברור לסיפור ואיך לכתוב דמויות.

2. אהרון סורקין:
אהרון סורקין הוא תסריטאי זוכה אוסקר, במאי ומחזאי יהודי-אמריקאי, הנחשב לאחד התסריטאים הפוריים ביותר בתעשיית הסרטים בהוליווד. בין התסריטים שכתב, תוכלו למצוא את "הרשת החברתית", "סטיב ג'ובס" "מאניבול", "מלחמתו של צ'רלי ווילסון" ועוד.
לאורך הקורס, סורקין מעיד על עצמו שלקח בעצמו סדנאות כתיבה רבות לחידוד יכולות הכתיבה שלו, ועוסק בחוקים חשובים ונחוצים לכל מספר סיפורים, איך כותבים דיאלוג וכיצד מפתחים דמויות.

3. שונדה ריימס:
סביר להניח ששונדה ריימס היא אחת היוצרות העסוקות ביותר בעולם כיום. היא הייתה אחראית לסדרות "האנטומיה של גריי" וסדרת הדרמה הפוליטית "סקנדל". בשנת 2021, הצליחה לשלוף שפן נוסף מהכובע עם הסדרה המדוברת "ברידג'רטון", אשר הפכה בתוך חודש אחד בלבד לסדרה הנצפית ביותר אי פעם בנטפליקס.
בסדנה שלה, שונדה מדברת על כתיבת הפרק הראשון בסיפור שלך, ואיך לבלוט בעולם עמוס טקסטים.

4. דן בראון:
לאחר שספריו נמנו בין רבי המכר הנמכרים ביותר בשני העשורים האחרונים (צופן דה וינצ'י, מלאכים ושדים), דן בראון הצליח למצב את עצמו כאחד הסופרים הפוריים והמצליחים בעולם, בייחוד בתחום כתיבת מותחנים.
כמו סדנאות כתיבה רבות, גם דן בראון יעסוק בכתיבת נרטיב, השיטות המקצועיות ביותר למחקר לפני כתיבה, וכיצד להעניק חיים לדמויות שלך.

מעבר לכך, חשוב לציין שבאופן אישי, אין לי קשר ישיר לאתר מאסטר קלאס, מעבר לעובדה שאני בסך הכל עוד לקוח מרוצה. ניתן למצוא במערכת הקורסים הדיגיטליים באתר סדנאות כתיבה רבות ועשירות, כמו גם קורסים נוספים להעשרת הכתיבה והידע הספרותי שלכם. לאחר פרסום המאמר, גיליתי שגם סמינרי הכתיבה של אדמה מעבירים תכנים נפלאים באופן מקוון.

מה לומדים בסדנת הכתיבה של נבו?
– איך יוצרים דד ליין ריאלי ועומדים בו בגבורה?
– מהם סודות הכמוסים של מחברי רבי המכר?
– איך להצליח לגעת באנשים דרך מילים?
– מהם ארבעת השלבים החשובים ביותר בתהליך כתיבת ספר?
– כיצד לגלות מי קהל הקוראים המדויק ביותר עבור הכתיבה שלי?

לפרטים נוספים בנוגע לסדנאות הכתיבה שיזניקו את ההגשמה האישית שלך!

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-04/07/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.

ליווי כתיבה אישי לספרך!

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך להגשים את חלום הכתיבה שלך יחד איתי.

מטרת תהליך הליווי האישי היא להתניע את חלום הכתיבה והיצירה שבך.
לפרטים נוספים: