לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

היום שאחרי כתיבת ספר

הטיוטה הראשונית של ספרכם איננה הנקודה שבה המסע לא מסתיים. למעשה, המסע רק מתחיל והדרך נפתחה בפניכם. זכיתם לכתוב את הספר עליו חלמתם במשך חודשים או שנים ארוכות, אז מה בעצם קורה עכשיו?

1. הפקת הספר:
ביום שאחרי כתיבת ספר, מגיעה השעה להתמסר להוצאת היצירה שלכם ולהקדיש לה את מלוא תשומת הלב. פעמים רבות לאורך תהליך יצירתי ממושך, אנחנו עלולים להגיע לתחושת מיצוי מסוימת. מצד אחד, תהליך הפקת הספר תמיד ירגיש ארוך משציפינו ומצד שני אנחנו כבר לא יכולים לחכות לשמוע מה קהל הקוראים הפוטנציאלי שלי יחשוב עליו ברגע שיחזיק את הספר בפעם הראשונה. בשלב זה, אנחנו רוצים לדעת שעטפנו את הספר באופן מושך מבחינה ויזואלית (שלב עיצוב הספר), ולוודא שהתכנים שלו בעלי ערך רב עבור כל אדם.

יש לזכור שגם אם התהליך יצריך המתנה מעט ארוכה עבורנו למען התוצר המושלם – אסור לנו להוריד את רף המקצוענות שלנו. התוצאה הסופית היא כל מה שחשוב.

2. קשר הדוק עם קהילת הקוראים:
כתיבת ספר היא הישג נהדר ואנחנו בהחלט צריכים להיות גאים בעצמנו.
כעת, ובנינו עלינו להתחיל להפיץ את הבשורה לקהל הקוראים שלנו, וליצור פעילה ורתומה סביב היצירה. אותה יצירה שעד לא מזמן הסתתרה במגירה. האתגר שלנו הוא לשמור על קשרים הדוקים עם קוראי הספר העתידיים שלנו. כיצד לעשות זאת? ראשית, עלינו להבין שלא בהכרח מה שהביא אותנו עד כאן, עשוי לקחת אותנו מכאן. עלינו לייצר תכנים וערך רב עבור האנשים שלנו, ולא בהכרח דרך פרסום קטעים מתוך הספר – כאן היצירתיות שלכם תבוא לידי ביטוי.
בו זמנית, עלינו לחדש כל הזמן ולגרום לקהל הקוראים להעניק לנו את מלוא תשומת הלב שלהם.

3. לנשום עמוק:
עשית זאת. סיימת את תהליך כתיבת הספר והחלום שלך עומד לצאת לאור. זה היה מסע שארך כמה חודשים או אולי אפילו כמה שנים טובות עבור חלק מהכותבים והיוצרים, ועכשיו אנחנו מתקדמים בצעדים ענקיים לעבר קו הסיום. עשית זאת, מותר לך לנשום.
נלסון מנדלה אמר פעם: "תזכרו לחגוג ציוני דרך, גם כשאתם מתכוננים לדבר הבא".

4. מה הדבר הבא?
התחלתם כבר לעבוד על כתיבת הספר הבא?
בסופו של יום אנחנו יוצרים, ואחרי שעצמנו עיניים ונשמנו עמוק, סביר להניח שהרעיונות ימשיכו לצוף ולעלות בראשנו. מומלץ גם להקדיש זמן ומחשבה לשאלה – מה יהיה מוצר ההמשך המושלם לצד היצירה שלכם? אם מדובר בהעשרה דרך מפגשים, סדנאות, כיתות אמן, הרצאות והדרכות ועד למוצרים פיזיים חדשים, כמו לוח שנה, סימניות, מדבקות או סטיקרים, אשר ישלימו את החוויה עבור קהילת הקוראים שלנו.

אז כפי שכבר הבנתם, מדובר במסע רב צעדים והיום שאחרי כתיבת ספר מרגש לא פחות משלב הכתיבה. תרשו לעצמכם לקחת נשימה עמוקה ולהמשיך ליהנות מהתהליך, כי אין תחליף לחוויה ממקור ראשון.

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-04/07/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.

ליווי כתיבה אישי לספרך!

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך להגשים את חלום הכתיבה שלך יחד איתי.

מטרת תהליך הליווי האישי היא להתניע את חלום הכתיבה והיצירה שבך.
לפרטים נוספים: