לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

ארבעה שיעורי כתיבה חשובים

בתור כותבים, אתם תמיד שואפים להתפתח בכתיבה ולקחת את הידע שלכם לצעד הבא.

בכל מסע שאתם עוברים, גם אם אתם כותבים מתחילים או כותבים שנים רבות, תמיד תתקלו באתגרים. עולם הכתיבה הוא עולם מורכב, מלא בסגנונות ובהמון אפשרויות.
כמו כן, הכתיבה לא תמיד מגיעה בקלות, ופעמים רבות תמצאו את עצמכם תקועים וחסרי השראה. כמובן, אין סיבה לחשוש מאתגרים בכתיבה.

שיעורי כתיבה הינם דרך נהדרת לרכישת כלים מתאימים, בייחוד עבור רגעים בהם הכתיבה אינה מגיעה בקלות, במיוחד לשם כך, כתבתי עבורכם ארבעה שיעורי כתיבה חשובים, אותם למדתי על בשרי:

לעבור את המסע ביחד

כתיבה היא מסע המגיע מהמקומות העמוקים ביותר בתוככם, היא אישית ומלאה ברגשות המניעים אתכם. בו בזמן, לעתים היא יכולה להרגיש בודדה ומאתגרת.

שיעורי כתיבה הם פתרון נהדר למצוא את השותפות בכתיבה. שאפו לצלול את האתגרים הללו, לצד כותבים נוספים אשר עימם תוכלו להזדהות, לשתף רעיונות ולעבור את מסע הכתיבה ביחד. מסע הכתיבה לא צריך להיות כה בודד.

שיעורי כתיבה והתמדה

כמו בכל מסגרת שבה לקחתם חלק, נדרש מכם לבצע משימות ולהתמיד בהן. ההתמדה היא ערך, אותו ניתן ללמוד ולפתח במהלך החיים. הכתיבה דורשת את פיתוח שריר ההתמדה, וככל שתתמידו, כך הכתיבה תשתפר ותגיע אל מחוזות חדשים ומרתקים.

סדנאות כתיבה הן אחת הדרכים לפתח את שריר ההתמדה ולעמוד ביעדים אותם אתם מציבים בכתיבה שלכם.

שימוש בטכניקות

לכל סגנון כתיבה קיים מגוון הטכניקות המאפיינות אותו. שימוש בטכניקות בכתיבה הינו חלק בלתי נפרד מהמסע לרכישת כלים וידע. ככל שתרחיבו את הידע שלכם באמצעות השימוש בטכניקות, כך הכתיבה תגיע בקלות יתר.

שיעורי כתיבה הם אופציה נהדרת ללמוד טכניקות מעשירות ופרקטיות אשר יתרמו לכתיבתם ויעזרו לכם להגיע לעבר הגשמת חלום הכתיבה. צאו לחקור, מצאו את הדרך הנכונה עבורכם בכתיבה, העשירו אותה והעניקו לעצמכם את האפשרות (והמתנה) להמריא.

ניתן ללמוד מכל אחד

הכתיבה היא מסע חופשי. מסע המגיע מתוך ההשראה של כל כותב וכותבת. היא היצירה הבוערת בכם והדלק המניע את ההשראה שלכם. כל אלמנט בחייכם, עשוי להיות מפתח להשראה ולמידה.
קחו לכם הזדמנות נהדרת ללמוד ולהעשיר את עולמכם הפנימי, לקחת את התשוקה שלכם למקומות חדשים.

שיעורי כתיבה הם הזדמנות נהדרת ללמוד מאנשים שהכתיבה היא חלק בלתי נפרד מהם. ללמוד את הסביבה היצירתית שלכם ולפרוץ את הגבולות שלכם. ניתן ללמוד מכל אחד ואחת. היו סקרנים, לימדו, ותשאפו להעשיר את הכתיבה שלכם.

לסיכום

לאחר ששיתפתי אתכם בשיעורי הכתיבה המועדפים עליי, ברצוני להפציר בכם לשאוף גבוה. תנו לעצמכם מרחב לפתח את הכתיבה שלכם ואת עולמכם הפנימי. לימדו טכניקות מעשירות, לימדו מהסביבה שלכם. היחשפו לסגנונות כתיבה. העניקו לעצמכם את ההזדמנות לכתיבת יצירה המגיעה מתוך הלב. המסע הוא רק שלכם וחופש הכתיבה נמצא בתוככם.

זיכרו, אתם בדרך הנכונה לעבר הגשמת חלום הכתיבה שלכם!

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-30/05/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.