אודות

נבו רוזי - מנחה סדנאות כתיבה, ליווי סדנאות כתיבה, ליווי כתיבה אישי
נבו רוזי - מנחה סדנאות כתיבה, ליווי סדנאות כתיבה, ליווי כתיבה אישי

נעים מאוד, שמי נבו רוזי ואני סופר ומנחה סדנאות כתיבה. מחבר שני רבי מכר ("100 דרכים לאבד את עצמך בהודו", "100 דרכים לחזור").
בשמונה השנים האחרונות ליוויתי מאות כותבים ויוצרים בתהליך ההגשמה שלהם.
ספריי נמכרו עד היום ביותר מ-30,000 עותקים וזכו לחשיפה רחבה עם המלצות בגופי התקשורת המובילים:
 Ynet, מעריב, ידיעות אחרונות, הארץ, גל”צ, מאקו ועוד.

בשנת 2016, נחתתי בישראל לאחר מסע שנמשך שנה במזרח הרחוק. לעומת רוב התרמילאים הישראלים, למסע שלי הייתה משמעות אחרת וידועה מראש.
כל חיי חלמתי לכתוב ותמיד היה לי נוח לדחות את החלום, וכאשר עליתי על המטוס היה לי ברור שאני חייב לחזור לארץ עם ספר כתוב.
וכך היה, הגעתי להודו ופתחתי במחשב הנייד קובץ וורד בשם "100 דרכים לאבד את עצמך בהודו" ושנה לאחר מכן, חזרתי לארץ חמוש בטיוטה ראשונית ונחוש להגשים את החלום. שלחתי את הספר ל-4 הוצאות הספרים הגדולות בארץ וקיבלתי מכולן תשובה שלילית קרה וחותכת: "אף אחד לא ירצה לקרוא ספר על הודו", כך נאמר לי.

כשהבנתי שעליי להתוות את הדרך עבור עצמי, למדתי שהדרך שבה אני מתנהל ככותב ברשתות החברתיות חייבת להשתנות.
 באותה נקודה, היו לי רק 300 חברים בפייסבוק, ולא היה ברשותי פרופיל אינסטגרם. במקרה הטוב, הייתי מעלה תמונה מהמסעות שלי אחת לכמה חודשים. התחלתי להיות פעיל יותר ברשתות החברתיות ועל אף שהקהילה כמעט ולא גילתה מעורבות בפרסומים הראשונים, אט אט המצב הלך והשתפר. בשלב זה, הספר נכנס לשלבי עריכה ספרותית והייתה לנו כריכה מוכנה. בנקודה זו החלטתי לגשת למבחן התוצאה ולפרסם פוסט 'טיזר' לקראת יציאת הספר – קבעתי שאם אזכה ליותר מ-100 מעורבויות בפוסט (תגובות, שיתופים ולייקים), זה סימן שאני מוכן לצאת לדרך.

ומה קרה מאז?

ברגע שהספר יצא לאור, הרגשתי שנפתחו שערי שמיים. לא היה לי מושג שהרעיון הקטן שלי יכול לגעת בכל כך הרבה אנשים. ספר הביכורים שלי יצא לאור בשנת 2017 ובחודש הראשון נמכרו ממנו פחות ממאה עותקים. בחודש השני, הצלחתי ליצור קשר עם כתב התיירות של Ynet, שפרסמו כתבה נרחבת על הספר לכבוד שבוע הספר. ומשם השאר היה היסטוריה. בחודש השני לצאתו, נמכרו יותר מאלף עותקים ובהמשך השנה הפך לספר המסע הנמכר ביותר בישראל לשנת 2017.

לאחר סיום כתיבת הספר השני "100 דרכים לחזור", קיבלתי לא מעט פניות מהוצאות לאור אשר ביקשו לממן את הפקת הספר, אך בחרתי להמשיך בדרך שלי ולשמור את זכויות הספר אצלי, מתוך אמונה שאם הדבר לא שבור, אין צורך לתקן אותו. הספר השני הפך גם הוא לרב מכר מיד עם צאתו לחנויות הספרים וגם נבחר לעשירייה הפותחת של צומת ספרים.

אז זה היה מסע ההגשמה שלי. והוא התחיל בצעד אחד. בהחלטה אחת. מהי ההחלטה הבאה שעליך לקבל על מנת להגשים את חלום הכתיבה?

אני כאן כדי לעזור לך להגשים את חלום הכתיבה שלך, ואשמח לענות על כל שאלה נוספת במייל:
Office@nevorozi.co.il

דרך אגב, חשוב להוסיף שאני מעביר תהליכי ליווי כתיבה אישיים עבור כותבים וכותבות אמיצים, אחד על אחד.