לפרטים נוספים

Office@nevorozi.co.il

משרדינו

החרושת 18, רמת השרון

לכתוב ספר בשנת 2021

לכתוב ספר בשנת 2021 – הזמן מעולם לא היה נכון יותר!
אז כפי שכתבתי במאמרים קודמים בבלוג הכתיבה, אנחנו חיים היום בעידן הזהב של האינטרנט והרשתות החברתיות. החשיפה ותשומת הלב קלים להשגה יותר מתמיד ותפקידנו העיקרי הוא ללמוד לפעול נכון ברשת, וחשוב מכך – להיות עקביים בפעולות היום-יומיות שלנו.

לפניכם סיפור קצר ומשעשע. יש בי אמונה שהוא יעזור לכם להבין כמה ברי מזל אנחנו בתקופה שבה אנחנו חיים:

לכתוב ספר בשנת 2021, ולכתוב ספר בשנת 1998:

בשנת 1998, לפני מעט יותר משני עשורים, סטודנט צעיר לכלכלה באוניברסיטת תל אביב בשם אילן הייטנר, החליט לנסות להוציא לאור את ספר הביכורים שלו – "חכמת הבייגלה".
אילן נתקל בקשיים רבים לאורך התהליך ולא הצליח למצוא הוצאה לאור מסורתית אשר הייתה מוכנה להדפיס את ספרו, ולבסוף הדפיס את הספר באופן עצמאי ובמימונו המלא (לאחר הצלחת הספר, מודן רכשו את זכויות ההפצה).
לאחר שספרו הגיע לחנויות הספרים ברחבי הארץ, אילן הבין שהוא בכוחות עצמו וללא עזרת אנשי יחסי ציבור ועיתונאים. היה עליו לכתת רגליים ולשווק את הספר בעצמו.
אילן יצא לסיור רחב ומקיף ברחבי המדינה, במטרה לעבור בכל חנות ספרים ברחבי הארץ (יותר מ-200 חנויות ספרים).
הוא הבין שהכוח הגדול ביותר לקידום ספרו לא נמצא אצל אנשי התקשורת, אלא בידם של מוכרי הספרים ברשתות הנבחרות, ונהג להגיע לביקור בחנויות עם שוקולדים ומתנות בתקווה להתחבב עליהם. הוא הפציר בהם לקרוא את ספרו וכך פשטה השמועה וחכמת הבייגלה החל לטפס במעלה רשימות רבי המכר. עד היום ונכון לכתיבת שורות אלו, נמכרו יותר מ-150,000 עותקים מהספר שלימים הפך לספר פולחן בישראל, ובהמשך גם הופק כסרט בבתי הקולנוע.

נעבור קדימה. כתיבת ספר בשנת 2021. העולם השתנה, וכך גם אנחנו. מסע הבייגלה בהחלט נשמע כדרך שאפתנית ואמביציוזית להגיע לחשיפה, ואילו במציאות שלנו היום, אין צורך ממשי לצאת למסעות ברחבי הארץ על מנת לשווק את עצמנו או את החלום שלנו. באמצעות הכלים שניתנו לכם בבלוג הכתיבה, תוכלו להגיע לחשיפה רחבה יותר מאי פעם.
כעת, עלינו ללמוד מי קהל היעד של המילים שלנו ואיך לבנות קהילת קוראים עבור הספר שלי. בנוסף, חשוב להבין מה הן הרשתות החברתיות החשובות ביותר עבור כתיבת ספר בשנת 2021, ויתרה מכך, להבין איך לשווק את הספר שלי בכוחות עצמי.

דרך אגב, אספר שבאופן אישי, אילן הייטנר היווה השראה ומקור השפעה גדול מאוד עבורי בתהליך כתיבת שני ספריי – "100 דרכים לאבד את עצמך בהודו" ו-"100 דרכים לחזור"
אם בא לכם לחדד את יכולות הכתיבה שלכם, אני ממליץ באהבה רבה לכל אחד ואחת מכם להציץ בסדנאות הכתיבה המיוחדות שלו ואם עוד לא עשיתם זאת, אז כמובן, לקרוא את ספריו הנפלאים.

אני מזמין אותך בחינם וללא עלות לסדנת הכתיבה שלי בשידור חי!

ימים
שעות
דקות
שניות

הסדנה הקרובה: יום שני, ה-29/08/2022 בשעה 19:00

* הסדנה תתקיים בשידור חי דרך האינטרנט.
* הקישור האישי להצטרפות יישלח במייל מיד לאחר הרשמתך.

ליווי כתיבה אישי לספרך!

היי, כאן נבו. אני מזמין אותך להגשים את חלום הכתיבה שלך יחד איתי.

מטרת תהליך הליווי האישי היא להתניע את חלום הכתיבה והיצירה שבך.
לפרטים נוספים: